fbpx

Аголна брусилка 230mm Makita MT

-22%

Аголна брусилка 230mm Makita MT

8.999,00 ден 6.999,00 ден

Спецификации

  • Влезна моќност 2.200 W
  • Брзина без оптеретување 6.600
  • Пречник на диск 230/9″
  • Димензии (Д x Ш x В) 439 x 250 x 141 mm
  • Нето тежина според EPTA 5,3 kg

Опис

Аголна брусилка 230mm од програмата на Makita MT

Додадовте продукт во кошничка: