fbpx

Аголна брусилка 2400w Ferm

Аголна брусилка 2400w Ferm

8.999,00 ден

Спецификации

 • Напон 2 30-240V, 50Hz
 • Моќност 2400W
 • Дијаметар 2 30mm
 • Брз.празен од 6.500/min.
 • Навој M 14
 • Тежина 6.7kg
 • Lock-on копче
 • Мек старт
 • Кочница на вретено
 • Заштитен браник
 • 3m гумен кабел

Вклучено: Рачка – Hex Клуч

Опис

Аголна брусилка 2400w од програмата на Ferm.

Додадовте продукт во кошничка: