fbpx

Аголна брусилка 750w Ferm

Аголна брусилка 750w Ferm

2.799,00 ден

Спецификации

 • Напон 2 30-240V, 50Hz
 • Моќност 7 50W
 • Дијаметар 1 15mm
 • Брз.празен од 11.000/min.
 • Навој M 14
 • Тежина 2.0kg
 • Електронска рестарт функција
 • Lock-on копче
 • Кочница на вретено
 • Заштитен браник
 • 3m гумен кабел

Вклучено: Ергономска рачка – Клуч

Опис

Аголна брусилка 750w од програмата на Ferm.

Додадовте продукт во кошничка: