fbpx

Дувач 530w Makita MT

-12%

Дувач 530w Makita MT

3.299,00 ден 2.899,00 ден

Спецификации :

  • Континуирана моќност 530w
  • Број на вртежи во празен од 8.500 – 16.000
  • Капацитет/ Волумен на воздух  1.2-2.9 м3 / мин
  • Ниво на звучен притисок  90 db(A)
  • Вибрации 2,5м/с
  • Димензии (Д x Ш x В) 472 x 161 x 212 mm
  • Нето тежина според EPTA 1.5 kg
Шифра: M4000 Категории: ,

Опис

Дувач 530w од програмата на Makita MT

  • 3 години гаранција
Додадовте продукт во кошничка: