fbpx

Електрична ударна бормашина Makita MT

-14%

Електрична ударна бормашина Makita MT

3.499,00 ден 2.999,00 ден

Спецификации :

  •  Mоќност 500 W
  • Вртежи во минута 0 – 43.500 min-1
  • Удари во минута 0 – 2.900 min-1
  • Футер 16мм
  • Метал 13мм
  • Дрво   20мм
  • Бетон 16мм
  • Тежина 1,7кг

Опис

Електрична ударна бормашина од програмата на Makita MT.

Додадовте продукт во кошничка: