fbpx

Рачен циркулар 1050w Ferm

Рачен циркулар 1050w Ferm

5.999,00 ден

Спецификации

 • Напон 3 0 2-240V, 50Hz
 • Моќност 1050W
 • Брз.празен од 4.900/min.
 • Дијаметар 1 90/185
 • Отвор 30/20mm
 • Регулација 0-45°
 • Тежина 3.9kg
 • Регулација на агол
 • Погодно за 190mm диск и 185mm диск.
 • Кочница на вретено
 • Lock-off заштитно копче
 • Метален заштитен браник
 • 3m гумен кабел

Вклучено: Пила 190mm – Hex Клуч – Водилка

Опис

Рачен циркулар 1050w од програмата на Ferm.

Додадовте продукт во кошничка: