fbpx

Рачен циркулар 1050w Makita MT

-18%

Рачен циркулар 1050w Makita MT

8.499,00 ден 6.999,00 ден

Спецификации :

  • Моќност  1050w
  • Бр. на вртежи во празен од  4900/min
  • Пречник на диск  190mm
  • Мах. сечење на 45°  46мм
  • Мах. сечење на 90°  67мм
  • Димензии (Д x Ш x В) 297 x 232 x 255 mm
  • Нето тежина според EPTA 4.0 kg

Опис

Рачен циркулар 1050w од програмата на Makita MT

  • 3 години гаранција
Додадовте продукт во кошничка: