fbpx

Ременска брусилка 940w Makita MT

-10%

Ременска брусилка 940w Makita MT

10.999,00 ден 9.899,00 ден

Спецификации :

  • Должина на ремен 100 х 610мм
  • Брзина на ременот 380м/мин
  • Вкупна димензија  384мм
  • Нето тежина 6,2 кг
  • Јачина на мотор 940w
  • Должина на кабел 2 м

Опис

Ременска брусилка 940w од програмата на Makita MT

  • 3 години гаранција
Додадовте продукт во кошничка: