fbpx

Убодна пила 450w Makita MT

-11%

Убодна пила 450w Makita MT

4.399,00 ден 3.899,00 ден

Спецификации

  • Континуирана моќност 450 W
  • Удари во минута 0 – 3,100/min
  • Капацитет за длабински сечење 18mm
  • Макс.во дрво/челик  65/6мм
  • Поставки за осцилирање 4 поставки
  • Ниво на звучен притисок / бучава 82/93 db(A)
  • Вибрации  8m/s
  • Димензии (Д x Ш x В) 214 x 75 x 202 mm
  • Нето тежина според EPTA 1,9 kg
Шифра: M4301 Категории: ,

Опис

Убодна пила 450w од програма на Makita MT

  • 3 години гаранција
Додадовте продукт во кошничка: