fbpx

Ударна дупчалка(Бормашина) 880w Ferm

Ударна дупчалка(Бормашина) 880w Ferm

2.399,00 ден

Спецификации

 • Напон 220-240V, 50/60Hz
 • Моќност 800W
 • Брзина празен од 0-3.000/min.
 • Удари во минута 0-48.000/min.
 • Футер 2-13mm
 • Дупла функција на ударно дупчење
 • Брзостезен футер
 • Варио.елек. контрола на брзина
 • Лизгачка спојка со мерило
 • Lock-on копче
 • 3m гумен кабел

Опис

Ударна дупчалка(Бормашина) 880w од програмата на Ferm.

Додадовте продукт во кошничка: